+38 (067) 112-11-99
 +38 (044) 228-92-47
0 товар(ів) - 0.00грн.

Сезони продажів і пред-замовлення

Шановні покупці!

Продаж саджанців обмежена сезону: весняний (березень-квітень) і осінній (вересень-жовтень). Саме в цей час найкраще проводити посадку з мінімальним стресом для рослин. Кожен новий сезон може приносити зміни в асортимент сортів і ціни на них. Щоб гарантовано отримати ваші саджанці пропонуємо вам оформляти перед-замовлення в період міжсезоння.


Умови оформлення пред-замовлення:

1. Перед-замовлення можна офо р мить як по телефону , та до і через форму замовлення (в т.ч. швидкого замовлення).

2. Наш менеджер зв'яжеться з вами, щоб уточнити ваше замовлення, після чого вам буде виставлений рахунок в розмірі 30% від суми пред-замовлення.

3. Остаточний розрахунок повинен бути зроблений напередодні відправлення вам вашого замовлення. Попередньо наш менеджер зв'яжеться з вами, щоб узгодити доставку.


Відповіді на типові запитання:


Навіщо робити перед-замовлення, в сезон все куплю.

а) Сортові саджанці рослин - це специфічний товар, що залежить від примх погоди і інших чинників. Саджанці можна зробити за "1 ніч". Їх необхідно ростити, доглядати, плекати ... сортового саджанців ніколи не буває в достатній кількості. Тому якщо ви хочете гарантовано отримати саджанці певного сорту в певній ємності, настійно рекомендуємо робити вам пред-замовлення.

б) Перед-замовлення на наступний сезон робиться за ціною на момент оформлення заявки . У разі підвищення цін на саджанці, ціна для вас не зміниться.

в)  Додатково діють знижки для замовлень від зареєстрованих покупців - 5% і замовлень більше 5 штук одного сорту - так само 5% (знижки не сумуються).


Якщо я відмовлюся від зробленого перед-замовлення?

Ви завжди можете відмовитися від пред-замовлення .. ОДНАК, в даному випадку сплачена згідно п.2 Умов пред-замовлення сума (30%) не повертається.


Я зробив перед-замовлення, але мені не вистачило саджанців

В даному випадку ми запропонуємо вам або альтернативні сорти або повернемо все сплачені вами суми.